Çağdaş İş İnsanları Derneği - ÇAĞSİAD GELENEKSEL 4. İŞ BİRLİĞİ-GÜÇ BİRLİĞİ ETKİNLİĞİ

ÇAĞSİAD GELENEKSEL 4. İŞ BİRLİĞİ-GÜÇ BİRLİĞİ TETKİNLİĞİ

Çağdaş İş İnsanları Derneği ÇAĞSİAD’ın organize ettiği, birçok iş alanında faaliyet gösteren KOBİ’leri bir araya getirmeyi amaçlayan İş birliği- Güç Birliği Etkinliğinin 4.’sü bu yıl 7-8 Aralık 2022 tarihinde Wow Hotel ’de 4.000 m²’lik alanda düzenlenecektir.


Etkinliğimize ülke genelinde faaliyet gösteren birçok KOBİ ve yerel yönetim birimleri katılım sağlayacaktır.


Bu etkinliğimizle; ÇAĞSİAD üyesi KOBİ’lerin yerel ve ulusal alanda ürünlerini tanıtması ve kendi aralarındaki iş birliklerini daha da geliştirmeleri için Tanıştır- Kaynaştır- Çalıştır -Geliştir ilkesi amaçlanmaktadır.


Etkinliğimizde; yerel girişimcilerin kadın girişimcileri desteklemesi ve kadınların iş hayatına pozitif katkı sağlaması için kadın kooperatifleri ve kadın girişimcilerden oluşan “Yerelden Genele” temalı bölüm de yer alacaktır.


Ayrıca sanata ve kültüre katkı amaçlı birçok dalda sanatçı, yazar ve şairin yer alacağı “Sanat Sokağı” temalı bölümümüz de ziyaretçilerine açık olacaktır.


”Birliktelikten Güç Doğar” çağrımızla açılışımızda bizimle beraber olacak siyaset, sanat ve iş insanlarının katılacağı açılış töreninde siz değerli basınımızı da aramızda görmek bizlere, gelecekteki projelerimize güç katacaktır.


Saygılarımızla / ÇAĞSİAD Genel Merkezi