Çağdaş İş İnsanları Derneği - ÇAĞSİAD 3. İşbirliği Güçbirliği Etkinliği 6/7 Aralık’ta Pullman Otelde gerçekleşti

ÇAĞSİAD (Çağdaş İş İnsanları Derneği)’ın düzenlemiş olduğu, 3. İşbirliği-Güçbirliği Etkinliği, 6-7 Aralık 2019’da İstanbul Pullman Hotel’de gerçekleşti.


Farklı sektörlerden KOBİ’lerin bir araya geldiği ve ÇAĞSİAD üyelerinin firma tanıtımlarını ve çağdaş dünya görüşüne sahip firmaların işbirliği yapmasını amaçlayan etkinlik, yoğun bir katılım sağlanarak gerçekleşti.


ÇAĞSİAD Genel Başkanı İsmail Ali Şahin, Kurucu Başkan Hasan Hüseyin Türkeş, ÇAĞSİAD İstanbul Başkanı Adnan Bulut, ÇAĞSİAD Antalya Başkanı Taner Akpınar, bir önceki dönem ÇAĞSİAD Genel Başkanı Sakine Tayanç, ÇAĞSİAD tüm üye ve yöneticilerinin yanı sıra, çok sayıda STK temsilcisi ve ziyaretçi etkinliğe katılarak, katılımcı firma standlarını ziyaret ettiler.


CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli, CHP Avcılar ilçe başkanı Erdal Nas, CHP Küçükçekmece ilçe başkanı Turgay Özcan, Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül 3.ÇAĞSİAD İşbirliği-Güçbirliği Etkinliği’ne katılarak iş insanları ve STK temsilcileriyle sohbet edip standları ziyaret etti.


ÇAĞSİAD üye firmalarının tanıtım yapmalarının yanı sıra, yerel girişimcileri desteklemek amacıyla “Yerelden Genele” başlığı ile ülke çapında toplumcu üretim yapan STK ve Kooperatifler bu yıl ÇAĞSİAD’ın konuğu oldu. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Nesin Vakfı katılım gösterirken; İşadamları, Kültür-Sanat’a katkı amacıyla “Sanat Sokağı” temalı bir etkinliğe de imza attı.

Heykeltraş Ertuğ Atlı, ahşap heykeltaş Ayhan Tomak, ressam-heykeltraş Mehmet Latif Sağlam sergileri yanı sıra Müzisyen Haluk Çetin’in müziği eşliğinde şair ve yazar Ataol Behramoğlu söyleşisi gerçekleşti.


Sinema oyuncusu ve tiyatrocu Müfit Can Saçıntı da etkinliği ziyaret edenler arasındaydı. Saçıntı katılımcılardan yoğun ilgi gördü.