Çağdaş İş İnsanları Derneği - ÇAĞSİAD ANTALYA ŞUBEMİZİN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU YEMEK ORGANİZSAZYONUMUZ

Çağdaş İş İnsanlar Derneği Antalya Şube’nin düzenlemiş olduğu 10.yıl gecesi 3 Şubat 2024 Cumartesi akşamı Portobello Hotelde; sanat, siyaset ve iş dünyasından seçkin konuklarla gerçekleştirildi.

Çağdaş dünya görüşüne sahip, ilkeli ve ekonomiye önem veren iş insanlarını bir araya getirmeyi amaçlayan Çağdaş İş İnsanlar Derneği (ÇAĞSİAD Antalya Şube’nin) düzenlediği yemekli etkinliğe ÇAĞSİAD Genel Başkanı Mikail Düzenli, İstanbul Şube Başkanı Deniz Önder, İzmir Şube başkanı Alirıza Çetinkaya, CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, CHP Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, önceki dönem il başkanları Nuri Cengiz, Nusret Bayar, CHP Konyaaltı İlçe Başkanı Demet Gündüz, CHP’nin önceki dönem Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, CHP Konyaaltı Belediye Başkan Adayı Cem Kotan ile siyaset ve iş dünyasından birçok konuk katıldı.

ÇAĞSİAD Antalya Şube Başkanı Nurettin Gel konuşmasında, ”ÇAĞSİAD’ın bir gereklilik sonucu kurulduğunun önemine değindi. Pandemide yaşamını yitiren derneğin kurucu üyesi Hasan Hüseyin Türkeş’i saygı ve rahmetle andığı konuşmasında, Türk Ekonomi ’sinin ÇAĞSİAD gibi iş örgütlerine ihtiyacı var. Bir gereklilikten doğan derneğimiz, ülkenin gelişimine, teknolojisine ve üretimine katkı sağlayan iş insanlarının bir çatı altında örgütlenmesini amaçlayan bir felsefeye sahiptir” dedi.

Genel Başkan Mikail Düzenli konuşmasında, “ÇAĞSİAD” perspektifinin siyasetçilerden bürokrasiye, reel sektörden tüketicilere, bilim insanlarından, üniversitelere ve gençlere kadar toplumun tüm kesimleri tarafından benimsenmesi vesahip çıkılmasının önemini dile getirdi.


Saygılarımızla / ÇAĞSİAD Antalya Şube