Çağdaş İş İnsanları Derneği - ÇAĞSİAD MOBİL UYGULAMA LANSMANI

ÇAĞSİAD MOBİL UYGULAMA LANSMANI


Çağdaş İş İnsanları Derneği ÇAĞSİAD'ın düzenlediği Mobil Uygulama Lansmanı 18.05.2024 Cumartesi günü Wyndham Grand İstanbul Europe Otel'de faaliyet gösteriyor.


Etkimize Çağsiad ülkelerinin, sektör temsilcilerinin ve gönüllülerin katılımı.


Hızla bütün dünyada entegre olabilmek ve Üyelerimizin dijital anlamda erişilebilirliklerini sağlamak adına hayata geçirdiğimiz " Çağsiad Uygulama Projesi " lansmanımız Terapist ve Yaşam Koçu Hatice Düzenli'nin “İş Hayatında Nefes ve Stres Yönetimi” konu başlıklı sunumu ile başladı.


 İstanbul Şube Başkanımız Sayın Deniz Önder konuşmasında derneğimizi taşıyacak bir adım daha atacağımızı, üyeler arasında ticari etkileşimi hızlı ve hareketli hale getirmek için mobil uygulamamızın tüm Üyelerimizin hayırlı olsun derneğimizin amacı olduğunu, üyeler arasında dayanışmanın yoğunlaştığını, sosyal ve ekonomik olarak desteklendiğini belirtti.


Genel Başkanımız Sayın Mikail Düzenli konuşmasında “Bugün hayallerimizin ulaştığı gün, bugün sizlere tanıtımımızı mobil uygulamayla ile çağın gerekliliklerine sözde değil özde uyum yeteneğimiz bir gün. Bugün emeklerimizin karşılığını bulduğu gün. Diyerek " Çağsiad App Proje “uygulamasını üyelerin ve gönüllülerin beğenisine sundu. Tanıtımı ve kurulum hakkında sunumunu gerçekleştirdikten sonra aramıza yeni katılan üyelerimize üyelik törenimizden sonra etkinliğimiz sona erdi.


Katılımı sağlayan Çağsiad Üyelerine, sektör ülkelerine ve gönüllülerimize teşekkür ederiz.


Saygılarımızla / ÇAĞSİAD Genel Merkezi