Çağdaş İş İnsanları Derneği (ÇAĞSİAD) İzmir Şube’nin düzenlemiş olduğu 16. Yıl etkinliğimiz

Çağdaş İş İnsanları Derneği (ÇAĞSİAD) İzmir Şube'nin düzenlediği 16. Yıl etkinliği kapsamında Bayraklı My Plaza, Terrace Restaurant'ta gerçekleştirilen "Ege Buluşması" gecesine, siyaset ve İş dünyası temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirildi. 

Düzenlenen geceye, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu, Gaziemir Belediye Başkanı Ünal Işık, Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay katıldı. Ayrıca gecede İzelman genel müdürü Umut Tekin ve Eshot genel müdürü Turgay Bozoğlu da gecede yer alan isimlerdendi.


 İstanbul Çağsiad genel merkez aboneliği, İstanbul mağaza aboneliği ve Antalya mağaza aboneliğinin ve birçok şubenin de katıldığı geceye ev sahipliği yapan Çağsiad İzmir Şube Başkanı Ali Rıza Çetinkaya, yaptığı konuşmada Levanten 17. yüzyıldan beri kent ekonomisine mevcut ve katkılarını, İzmir liman ticaretinin dün ve bugünü , günümüz İzmir'inde rol oynayan İş İnsanlarının kente katkıları ve kentlerin gelişimi için yerel yönetimlerle işbirliği, güçbirliği yapmaları ve sunumunun yapıldığını vurguladı.


İş insanlara hitaben konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay Levanten, ürünlere değinirken, çok kültürlülüğün kente olan pozitif katkılardan ve birlikte doğan gücün doğru yönlendirilmesi ile kent ekonomisinin ve kent kültürünün standardında olduğunu zirvede olanakları olduğunu söyledi.


Geceye sponsor olan firmalara ve belediye başkanlarına plaket takdimi ile sonlandırıldı.

ÇAĞSİAD İzmir Şubesi