ÇAĞSİAD İstanbul 9. organizasyonu “İşbirliği ve Güçbirliği” Toplantısı Gerçekleşti

ÇAĞSİAD 9. İŞ BİRLİĞİ VE GÜÇ BİRİLİĞİ ETKİNLİĞİ

ÇAĞSİAD İstanbul’ un 9. Etkinliği olan “Büyüme Hikayelerimiz” temasında oluşturduğumuz iş Birliği – Güç birliği etkinliğimiz 12 Ekim gecesi Wyndham Europe Hotel de gerçekleştirildi. ÇAĞSİAD İstanbul Yönetim Kurulu üyesi Erhan SEVGİ takdimiyle düzenlenen gece, ÇAĞSİAD İstanbul Başkanı Adnan BULUT’ un konuşması ile başladı.

“Büyüme Hikayelerimiz” temasında düzenlenen etkinliğe destek veren sponsorlarımız; Düzenli Güvenlik Sistemleri Sahibi Mikail DÜZENLİ, Işık Ambalaj Yönetim Kurulu Üyesi Hülya SARIGÖL, Munzur Su Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fevzi Özer ve Uludağ Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan ULUDAĞ’ a konuşmalarının ardından, ÇAĞSİAD İstanbul Başkan Yardımcısı Sayın Birsen ÇINAR kurum ve kuruluş temsilcilerine teşekkür plaketlerini takdim etti.

Etkinliğe Değerli Misafirlerimizden ÇAĞSİAD Antalya Başkanı Taner Akpınar ve ÇAĞSİAD İzmir Başkanı Ali Rıza Çetinkaya katılarak değerli görüşlerini tüm misafirlerimiz ile paylaştılar.

Geceye eşlik eden Nevşin MENGÜ Panel konuşmasının ardından ÇAĞSİAD İstanbul Başkan’ı Sayın Adnan BULUT tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

Hemen ardından ÇAĞSİAD Genel Başkanımız İsmail Ali ŞAHİN konuşmasını gerçekleştirdi.

Bugünlerin hayalini kuran, bu güzel etkinliğe öncülük eden Kurucu Başkan Sayın Hasan Hüseyin TÜRKEŞ konuşmasını gerçekleştirdi.

Etkinlikte yer alan Özlem ÖZDİL söylediği hoş türküleri ile geceyi tamamlayarak ÇAĞSİAD Genel Başkanı Sayın İsmail Ali ŞAHİN tarafından Sanatçıya plaketi takdim edildi.

‘’Büyüme Hikayelerimiz’’ etkinliğinde bir araya gelen muhteşem ÇAĞDAŞ İŞ İNSANLAR’ ına ÇAĞSİAD İstanbul adına en içten teşekkürlerimizi bir kez daha iletiyoruz.