ÇAĞSİAD 3. İşbirliği Güçbirliği Etkinliği 6/7 Aralık’ta Pullman Otelde gerçekleşti

ÇAĞSİAD (Çağdaş İş İnsanları Derneği)’ın düzenlemiş olduğu, 3. İşbirliği-Güçbirliği Etkinliği, 6-7 Aralık 2019’da İstanbul Pullman Hotel’de gerçekleşti.

Farklı sektörlerden KOBİ’lerin bir araya geldiği ve ÇAĞSİAD üyelerinin firma tanıtımlarını ve çağdaş dünya görüşüne sahip firmaların işbirliği yapmasını amaçlayan etkinlik, yoğun bir katılım sağlanarak gerçekleşti.

ÇAĞSİAD Genel Başkanı İsmail Ali Şahin, Kurucu Başkan Hasan Hüseyin Türkeş, ÇAĞSİAD İstanbul Başkanı Adnan Bulut, ÇAĞSİAD Antalya Başkanı Taner Akpınar, bir önceki dönem ÇAĞSİAD Genel Başkanı Sakine Tayanç, ÇAĞSİAD tüm üye ve yöneticilerinin yanı sıra, çok sayıda STK temsilcisi ve ziyaretçi etkinliğe katılarak, katılımcı firma standlarını ziyaret ettiler.

CHP İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan, CHP İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli, CHP Avcılar ilçe başkanı Erdal Nas, CHP Küçükçekmece ilçe başkanı Turgay Özcan, Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül 3.ÇAĞSİAD İşbirliği-Güçbirliği Etkinliği’ne katılarak iş insanları ve STK temsilcileriyle sohbet edip standları ziyaret etti.

ÇAĞSİAD üye firmalarının tanıtım yapmalarının yanı sıra, yerel girişimcileri desteklemek amacıyla “Yerelden Genele” başlığı ile ülke çapında toplumcu üretim yapan STK ve Kooperatifler bu yıl ÇAĞSİAD’ın konuğu oldu. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Nesin Vakfı  katılım gösterirken; İşadamları, Kültür-Sanat’a katkı amacıyla “Sanat Sokağı” temalı bir etkinliğe de imza attı. Heykeltraş Ertuğ Atlı, ahşap heykeltaş Ayhan Tomak, ressam-heykeltraş Mehmet Latif Sağlam sergileri yanı sıra Müzisyen Haluk Çetin’in müziği eşliğinde şair ve yazar Ataol Behramoğlu söyleşisi gerçekleşti.

Sinema oyuncusu ve tiyatrocu Müfit Can Saçıntı da etkinliği ziyaret edenler arasındaydı. Saçıntı katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

Etkinlik Sponsor ve katılımcıları;

 

SPONSOR FİRMALAR

AKBARKOD

DÜZENLİ GÜVENLİK

IŞIK AMBALAJ

MISS ESTA

OMEGA GRUP

RAY DOLAP

ULUDAĞ TEKSTİL

VİOLET DAVET

KATILIMCI FİRMALAR

ADIM PATENT

ANKA OFİS MALZEMELERİ

APSEN TEKSTİL

ARASAT MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK

ARES ETİKET

ATAKENT IHLAMUR FİNAL EĞİTİM KURUMLARI

ATEŞ MENDİL

BEDRİ USTA İSTWEST

BERRAK GIDA

BİRBİR AL

CAN’S KUMAŞ

CLOUD BİLİŞİM

DENTAKAY

DOĞUŞ CATERING

ENLER TV

ERAT OSGB

EVİN GÜMRÜKLEME

EVREN TURİZM

EZSA SİGORTA

FE METAL

FISTIKZADE BAHÇEŞEHİR

GRAFİK REKLAM

GÜVEN GRUP

ID ETİKET

İZER FERMUAR

KALAN OTOMOTİV

KARATAY MUTFAK

KINGZ JEANS

KOLEKTİFWEB

KY TUR

LTS ARGE AŞ

MERTSAN OLUKLU MUKAVVA

MG İŞ ELBİSELERİ

MOS ART KUYUMCULUK

ÖZAKTAŞ MATBAA

PASTANBURADA

PRESTİJ ÇİÇEKÇİLİK

RNT JEANS

SÖNMEZLER PLASTİK

TEKNOTEK BİLGİSAYAR

TELMAR İLETİŞİM

YAZICIOĞLU İNŞAAT